Platba a doručení

Možnosti platby

Platba kartou:

 Přijímáme platební karty Visa, Visa electron, Mastercard, Maestro. Informujte se u své banky o možnosti používání Vaší karty k placení na internetu. Při platbě je použito tzv. 3D Secure řešení, v současné době nejbezpečnější způsob pro platbu kartou na internetu. Budete vyzvání k zadání údajů z Vaší karty na zabezpečeném serveru karetní společnosti. Naše společnost tak vůbec nepřijde do styku s údaji o Vaší kartě.kartykarty

Při platbě kartou se prosím ujistěte, že:

 

Dobírkou:

Zboží zaplatíte při převzetí balíku doručovatelem v hotovosti. 

Převodem platby z účtu na účet:

E-mailem vám zašleme všechny potřebné platební údaje. Při zadání nesprávné částky nebo variabilního symbolu se platba s objednávkou nespojí a nebude vyřízena. V případě potřeby ručního vyhledání příchozí platby nás kontaktujte na e-mailu indies@indiesrecords.cz nebo na telefonním čísle +420 739 362 164.

Účet máme vedený u Raiffeisenbank, číslo účtu je 17507/5500.

 

Hotově:

Hotově lze zaplatit  při osobním odběru v kanceláři v Brně (viz. adresa). Před vyzvednutím zboží se vždy domluvte na termínu a času předání na e-mailu indies@indiesrecords.cz nebo telefonu +420 739 362 164

 

Možnosti doručení

ČESKÁ POŠTA 

Balík do ruky

Zboží bude doručeno na Vámi zadanou adresu. O datu a času doručení budete informováni e-mailem a SMS zprávou.

Balík na poštu

Zboží bude doručeno na vámi zvolenou pobočku České pošty, kde bude připravena k výdeji. O datu a času doručení na pobočku budete informováni e-mailem a SMS zprávou.

Doporučená zásilka

Standardní doba doručení České pošty bez předchozího upozornění. V případě neúspěšného pokusu doručení zásilky, je nutné balíček vyzvednout osobně na pobočkách České pošty s písemnou výzvou k vyzvednutí od České pošty.

EMS expresní pošta

Zboží bude doručeno na Vámi zvolenou adresu od pondělí do soboty. O datu a času doručení budete informováni e-mailem a SMS zprávou. 

 

Více informací o službách České pošty a případných změnách hledejte na https://www.ceskaposta.cz/ 

 

BALÍKOVNA  

Službu zajišťuje Česká pošta. Zásilku si můžete vyzvednout na pobočkách pošty a smluvních výdejnách (např. v trafikách). O datu a času doručení zásilky na Vámi vybranou pobočku budete informováni e-mailem a SMS zprávou.

Více informací o službách a výdejnách Balíkovny či případných změnách hledejte na https://www.balikovna.cz/cs/uvod

 

ZÁSILKOVNA

Zásilkovna je český logistický projekt, patřící do skupiny Packeta, poskytující komplexní logistické služby pro internetové obchody.  O datu a času doručení zásilky na Vámi vybranou pobočku budete informováni e-mailem a SMS zprávou.

Více informací o službách a výdejnách Zásilkovny či případných změnách hledejte na https://www.zasilkovna.cz/

 

PPL

Službu zajišťuje dopravce PPL Profesional Parcel Logistic a doručí zásilku na Vámi určenou adresu. O  datu a času dodání zboží vás informují prostřednictví zprávy na e-mail a telefon. Dopravce PPL doručuje do zemí: Slovensko, Německo, Polsko. 

Více informací o službách PPL či případných změnách hledejte na http://www.ppl.cz

 

OSOBNÍ ODBĚR:

Osobní odběr je možný pouze v kanceláři v Brně (viz. adresa). Před vyzvednutím zboží se vždy domluvte na termínu a času předání prostřednictvím e-mailu indies@indiesrecords.cz nebo telefonu +420 739 362 164

 

INDIES SCOPE
© Indies Scope

IČ 17591864     /     Cejl 825/20, Zábrdovice, 602 00 Brno